La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1697 Culés

2

Paul Malignnagi stracił pracę komentatora bokserskiego stacji telewizyjnej Showtime za stwierdzenie że zawodnicy z Europy wschodniej wkrótce zajmą miejsce czarnoskórych w boksie i że dzisiaj nie ma rasizmu w boksie skoro Daven Haney bez żadnych konsekwencji może mówi że nigdy nie przegra z białym chłopcem i sprawa rasizmu jest bardzo rozdmuchana przez media. Przedstawiciela Showtimu głównie nie spodobało się stwierdzenie o przejęciu roli dominatora przez Europę wschodnią chociaż już jest to faktem.

konto usunięte

4

@Kusco15 kolejny przykład tolerancji działającej tylko i wyłącznie w jedną stronę. Ale czego się spodziewać? Niedługo będą szczać w twarz, a lewaki będą przekonywać, że to złoty deszcz pada.

konto usunięte

0

@Kusco15 zgodze sie prawie z wszystkim ale dlaczego akurat Europa Wschodnia dal za przyklad ? Lomachenko czy Usyk to tak, ale lepsi i bardziej utytulowani bokserzy sa na wyspach :)

1

@RadekACCA Zobacz na kategorie juniorskie. Mistrzostwa świata i igrzyska olimpijskie wyglądają jak rozgrywki regionalne byłych krajów Zsrs. Jeszcze nie dawno przecież 10 bracia Kliczko lali wszystkich w ciężkiej w cruiser prawie wszyscy są z Europy wschodniej poza dorticosem. Z półciężkiej Artur beterbiev, gvozdyk, kowaliow i biwoł wszyscy były zsrs. Średnia golowkin najlepszy zawodnik (okradziony dwukrotnie z canelo). Łomaczenko w lekkiej i to dopiero początek bo jest mnóstwo prospektów (Dyczko, Machmudow, hrgovic i jalolov)

0

@RadekACCA igrzyska olimpijskie w 2016. 5 na 10 złotych medali Zsrs i gdyby nie Kuba to byłoby 8 na 10 w nadchodzących będzie jeszcze lepiej
Zobacz https://en.m.wikipedia.org/wiki/Boxing_at_the_2016_Summer_Olympics

0

@RadekACCA Na mistrzostwach świata aiba w 2019 trzy pierwsze miejsca w ilości medali to Kazachstan Azerbejdżan i Rosja.

konto usunięte

0

@Kusco15 prospektow z Europy Wschodniej zawsze bylo sporo ale ilu z nich teraz dzierzy pasy ?. W boksie amatorskim w Europie nikt nie ma podjazdu do Ruskich, oni zdobywaja wiekszosc medali itd to fakt

Fakt , bokserzy z Europy Wschodniej zapisali sie pieknie na kartach ale w 2015 to bokserzy z UK dzierzyli najwiecej pasow mistrzowskich

Lomachenko to akurat najlepszy bokser w historii boksu amatorskiego :)

spoko , ja czekam na rozwoj tych prospektow , bo podoba mi sie ta stara szkola boksu

konto usunięte

0

@Kusco15 wiem o tym , bo moj znajomy z klubu walczyl o tytul mistrza Europy z Ruskim i przegral w wadze lekkiej - Ruscy maja genialne szkole boksu ale poki co w zawodostwie nie idzie im az tak dobrze :)

0

@RadekACCA Dobrze mówisz o ruskich amatorach przecież gdyby umożliwiono ich bokserom walkę w boksie zawodowym to historia boksu potoczyła by się inaczej. Przecież Aleksander miroszczenko powalił na deski dwa razy w pierwszej rundzie Riddicka Bowe w półfinale igrzysk olimpijskich. Zatrzymano go dwa lata zanim został pro w 1990 jednak wtedy miał problemy ze zdrowiem. Mimo to wygrał wszystkie walki, w tym zastopował Ross purrity ( ten który zastopował Władimira Kliczko) i przegrał dopiero z Olegiem maskajewem ale to dlatego że walczył jedną ręką i jak mówiłem miał problemy ze zdrowiem. Po tej walce skończył karierę. Kto wie jaki by osiągnął poziom

0

@RadekACCA Jednak to powody polityczne zatrzymały Rosjan przed odegraniem dużej roli przed 1990. Trzeba o tym pamiętać. Przecież w latach 70 mieli chyba najwięcej medali. Tak samo szkoda Kuby przecież Teofilo Stevenson mógłby panować na miejscu larrego Holmesa i może jakoś zatrzymał by Mike Tysona

konto usunięte

0

@Kusco15 ogolnie nie wiem co jest nie tak ,jest tam pewnien przeskok ktorego ci bokserzy nie moga przeskoczyc , poza Loma i Usykiem oczywiscie

Postol wygladal swietnie dopoki nie spotkal Crawforda
Kovalew byl b dobry dopoki nie trafil na Warda
co do Golovkina - to on ma minus za trzymanie sie tylko jednej wagi i nigdy nie poszedl do gory

mi sie boks z wschodniej Europy podoba i bede dalej to sledzil :)

0

@RadekACCA Część z świetnych amatorów w ogóle nie przechodzi na zawodowstwo bo nie chcą. Problemy zdrowotne ( Roberto cammarele niektórzy mówią że był okradziony ze złota z AJ) czy obawa o uszkodzenia mózgu. Często Rosjanie którzy mieli brązowe medale czy 4 miejsce nigdy nie próbowali

0

@RadekACCA Kowalev został zatrzymany ciosami w jaja i przekrętem sędziowskim. Bądźmy poważni :)

konto usunięte

0

@Kusco15 oh bez przesady , jest doglebna analiza tych ciosow i to nie byly ciosy ponizej pasa :) Rusek podciagnal spodenki wysoko bo nie lubil "body shots " , bylo video z tymi ciosami w zwolnionym tempie , i bylo widac ze dochodza idealnie .Badzmy powazni

konto usunięte

1

@Kusco15 FYI

masz tu analize tych ciosow :)


1

@RadekACCA Może kowaliow podciągnął spodenki ale jednak on i ward to podobny poziom. Tak na marginesie jak twoim zdaniem ward poradził by sobie z Arturem beterbiev?

konto usunięte

1

@Kusco15 mysle ze tak , Ward to dla mnie typowy "price fighter " podobnie jak Mayweather , czyli zrobi wszystko by wygrac , potrafi sie dostosowac do walki , do tego Ward to tzw "brudy fighter " - lokcie , przypadkowe zderzenia glowa na jego korzysc , opanowal to do perfekcji :) nie bez powodu na listach P4P byl drugi , tylko za Floydem

to co zrobil Ward w 168 funtach to cos fenomenalnego. Genialny bokser


« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?