La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 956 Culés

2

Niezła beka. Co sezon jest to samo. Kilku użytkowników konstruktywnie skrytykuje postawę drużyny i decyzje trenera widząc że to do niczego dobrego nie prowadzi. Wpada parę strażników i będzie ich wyzywać że mają problemy z głową. Potem dostaniemy oklep i nagle ci strażnicy siedzą w norach albo są zszokowani że do tego doszło.

konto usunięte

0

@sebo939 O kogo chodzi?

0

@tristan87 Wystarczy poczytać

konto usunięte

0

@sebo939 Czytałem, jeśli krytyka jest zasadna to chyba nic złego.

1

@tristan87 Ale ja nic do nich nie mam, tylko do tych strażników którzy takie osoby mieszają z błotem a kiedy dostajemy w pizdę to siedzą cichutku albo są szokowani że dostaliśmy oklep.

1

@sebo939 Przypomnę tylko, że warto odróżnić konstruktywną krytykę od płaczu na wszystko co się da, a tego drugiego niestety zazwyczaj jest pełno tuż po meczu

konto usunięte

0

@sebo939 To okej.

0

@Mario96w Niestety ci konstruktywnie krytykujący też dostają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?