La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1528 Culés

konto usunięte

17

1. Barcelona wygra LM i będe szczęśliwy
2. Bayern bo wtedy wygra Lewy
3. Napoli bo wygra Milik, Zieliński i Gattuso
4. City bo wygra Guardiola
5. PSG bo wygra Neymar i Mbappe
6. Atletico bo wreszcie ten świr Simeone wygra LM
7. Atalanta bo gra fajną piłkę
8. Lipsk nie wygra :)
Odpadły te zespoły, które miały odpaść Juve i Real :)

1

@Janiama A lubisz Lipsk?

5

@Janiama Ja poproszę tylko opcję nr 1 :)

konto usunięte

3

@Janiama Barcelona wygra LM i będę szczęśliwy.

Reszta mnie nie interesuje. No, ewentualnie życzę dobrze Simeone i jego bandzie.

6

@Janiama tylko nie opcja nr5

konto usunięte

2

@Encore Nie ;)

konto usunięte

3

@Janiama Opcja nr. 5 jakoś mi się nie widzi.

2

@Janiama To masz podobnie jak ja. Fajnie że też nie czujesz zawiści do Neya.

konto usunięte

2

@tristan87 Lubię tego Mbappe a tego Neymara też troszkę więc zależy z kim będą w finale :)

1

@Janiama A to czemu proszę pana?

konto usunięte

1

@Janiama Rozumiem:)

konto usunięte

3

@Encore Leipzig taka trudna nazwa i ten Red Bull, nie lubię tego napoju :)

3

@Janiama Też nie lubię Red Bull a tyle osób go pije :D

konto usunięte

2

@Janiama Za słodki jak dla mnie.

konto usunięte

1

@Janiama Ale grają całkiem fajnie i dość widowiskowo... O RB można zapomnieć ...XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?