La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

1

Eric Garcia i ktoś do ataku i byłbym zadowolony, w miarę zadowolony. Uważam że przydałby się ktoś jeszcze w ofensywie, choćby z tego względu że Dembele często łapie kontuzje, a Suarez dalej nie ma wartościowego zmiennika.

1

@kamilop Griezmann może grać na pozycji napastnika, ewentualnie Messi czy nawet Ansu. W ataku według mnie jest ok.

0

@Coutinho007 Ani Leo, ani Griezmann to nie 9, chociaż Leo i tak dałby radę. Według mnie jest jeszcze jedno miejce w ataku dla kogoś. A w szczególności po tak słabym sezonie ligowym, jakieś rotacje mogłyby być. Oczywiście w miarę możliwości.

1

@kamilop Ale nie kupimy 9 bo nie ma za co i nie ma jakiś tanich alternatyw, nawet taki Isak ma w klauzuli 70 mln a za Martineza Inter chce jeszcze więcej o takim Jesusie nie wspomnę bo to jest science fiction. Był świetny napastnik do wyciągnięcia za 50 mln ale już jest w Chelsea...

1

@Coutinho007 W sumie dobry pomysł z Ansu na 9 Dembele lewe skrzydło prawe Trincao za nimi Leo

0

@kamilop Co do miejsca w ataku to bym też się zastanowił. Dembele(biorąc pod uwagę że będzie zdrowy), Trincão, Ansu, Suarez, Messi, Antoś i Pedri (O ile go jako skrzydłowego rozpatrują)

1

@Kwiatek67 Trochę brakuje mu jeszcze masy ale generalnie ma świetny "Timing" jeżeli chodzi o ustawienie się i wykończenie akcji na 9 również w rezerwach grał świetnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?