- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1068 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
6
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1068 Culés
3
Ale ujęcie.
https://x.com/ManUnitedMedia/status/1290698342524170241
0
@Encore Jeszcze Jadona nie ma i generalnie nagle wszystko może upaść i sam Jadon zostać w BvB na kolejny sezon.
0
@Encore Dobrą pakę będą mieli w tym United, jak najbardziej będą atakować mistrzostwo w przyszłym sezonie. Szczególnie jeśli utrzymają formę jaką prezentowali po wznowieniu rozgrywek.
0
@Coutinho007 Już dawno by ktoś zaprzeczył jesli miałby zostać :v
0
@Szicek10 Obrone mogli by wzmocnić i bramkarza.
0
@Encore Według mnie Jadon w United może być tym samym lekarstwem co Ronaldinho u nas.
2
@Coutinho007 Napewno będzie wartością dodaną ale mysle że to jednak Bruno był najwazniejszym transferem.
1
@Encore Właśnie będzie taki ktoś jak Bruno nam potrzebny do Ery "Post Messi". Ja się obawiam tylko tego, że po tym jak Suarez i Messi odejdą to cofniemy się do czasów LVG i Gasparta...
1
@Coutinho007 W sumie to będzie bardzo ciekawe jak bardzo ukształtuje się po Messim.
0
@Encore Ja bym na ich miejscu Onane z Ajaxu kupił, solidny bramkarz.
0
@Szicek10 Oni mają bardzo dobrego bramkarza ale na wypożyczeniu w Sheffield.
0
@Encore Ważne i potrzebne gole jakie dają Luis i Leo w liczbie takiej to będzie bardzo odczuwalne z pewnością... Żaden Martinez nawet nie da połowy tych liczb co Luis np, defensywę trzeba będzie wzmocnić, środek pola jakoś przemodelować na bardziej kreatywny i energiczny, oraz kolektyw w ataku jaki ma LFC.
0
@Coutinho007 Ciekawe czy sama Barcelona będzie szukać lidera czy jednak postawią na zespół.
0
@Encore To się okaże, ale może jednak zamiast opierać na 1 zawodniku grę będą opierać na drużynie?
1
@Coutinho007 Ja bym chciał żeby był zespół a w nim wyróżniający się zawodnicy.Niech każdy robi swoją robotę i będzie dobrze bo teraz to takie granie że eh.
0
@Encore Najlepiej by było gdyby np Fati zdobył 20 bramek i 15 Asyst, Puig dołożył parę bramek i asyst, Martinez jak tu trafi strzelił też 20 goli i dał jakieś Asysty, kolejne 20 goli dał Trincão, Pedri coś tam dorzucił, Moriba itd..