La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1942 Culés

1

Ale Sevilla to są zule :D. Chcą Rakitica, ale nie są w stanie za niego zapłacić :D. Myślą, ze Barca go odda za 1mln? Niech lepiej nie zawracają dupy :D

5

@MaTt_BarcaFan Za rok kończy mu się kontrakt więc mogą poczekać. Barcelona głównie zależy na zejściu z pensji niż jakimś większym zarobku i zrobienia miejsca dla młodszych. Przypomnę, że kluby z LaLiga wcale nie mają zbyt dużo gotówki, a dla nich 10M euro to jest dużo.

2

@MaTt_BarcaFan Myślisz że nie odda? ;)

1

@MaTt_BarcaFan Każdy chce wykorzystać desperację w poszukiwaniu kasy...

1

@BarcaInfo Ech przykre są finansowe realia w Hiszpanii. Niech chociaż te 10 baniek za niego wezmą, ale nawet na to się nie zanosi.

1

@Striker Ville oddali za 2mln także myśle, ze z Rakiticem będzie podobnie :D

5

@MaTt_BarcaFan Sevilla 10M euro woli przeznaczyć na piłkarza na którym będą mogli nieźle zarobić w przyszłości. Ivan i tak się Barcelonie spłacił, teraz swoim odejściem zrobi miejsce w zespole.

2

@MaTt_BarcaFan czemu maja nie zawracac dupy jak Barca na to pojdzie? zadne zule tylko ktos tam mysli w tej Sevilli i prawdopodobnie jest to Monchi

4

@BarcaInfo Mimo wszjstko mniej niż 10mln za Rakitica to będzie kpina. Twoje argumenty do mnie jak najbadziej trafiają, ale no 10mln za Rakitica to powinno być minimum patrząc na rynek.

2

@MaTt_BarcaFan
rozborił mnie ten tekst ze Sevilla chce Rakticia ale nie chce za niego zapłacić:)
dobre:)

to ja poproszę Ferrari ale też nie chce za nie zapłacic:_p

0

@MaTt_BarcaFan Gdyby zgłosił się klub z Premier League to bym się zgodził bo mają o wiele większe możliwości finansowe. Został mu rok kontraktu więc nie ma co narzekać zbytnio. Sevilla nam go sprzedała za 17M czy to tam 18M euro więc mogą im pójść na rękę.

0

@MaTt_BarcaFan 10m to moze do legi go

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego napastnika powinna sprowadzić Barcelona w miejsce Luisa Suareza?