La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

0

Niech oni nic nie zmieniają, nikogo nie kupują i nikogo nie sprzedają. W kasie pusto, sprzedawać nie potrafią, kupować nie potrafią. Zaraz pół drużyny oddaliby za pół darmo, żeby sprowadzać kolejne pomyłki. Już wymiana 23 letniego Arthura na 30-letniego człapaka Pjanica przy tak wiekowej linii pomocy wystarczy. Przecież jakby Bartek i jego świta przeprowadzali teraz rewolucje to ten klub nie podniósłby się przez kolejnych 10 lat. Odważnie ogrywać w nowym sezonie młodych i czekać z nadzieją, że wybory wygra ktoś kto będzie miał pomysł jak przywrócić blask temu klubowi.

8

@Uukasz_93 jeśli Pjanic jest człapakiem to nie wiem jak nazwać Arthura...

konto usunięte

3

@Uukasz_93 No ten 23 letni to normalnie struś pędziwiatr był w środku pola.

konto usunięte

2

@Uukasz_93 Lepszy Pjanic w polu karnym niż Melo na 45 metrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?