La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1334 Culés

0

puig czy pedri?
trincao czy fati?

jak myślicie kto z tych par zrobi większą kariere?

0

@lucca87 Nie porównał bym ich do siebie. Trochę inne profile zawodników ale na chwilę obecną Puig i Fati> Pedri i Trincão.

0

@Coutinho007
to jaki jst wg ciebie podobny profil zawodnika:)

zarówno pedri i puig to OP, fati i trincao- skrzydłowi - chyba ciężko o bliższe porównanie:)

0

@lucca87 Pedri nie gra przypadkiem głównie na LS?

0

@lucca87 Fati i Trincão może i są skrzydłowymi ale jeden jest bardziej PS a drugi jest LS lub 9, Pedri i Puig już prędzej ale Pedri to chyba bardziej skrzydłowy lub 10 niż 8 jak Puig.
Pedri vs Fati bym prędzej porównał a Trincão do Collado.

0

@Coutinho007 Jakie to ma znaczenie? Pytanie było o to, który zrobi większą karierę. W takiej sytuacji możesz zestawić bramkarza z napastnikiem.

0

@mkord No u nas np taki Trincão nie pogra na PS a to też ma znaczenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?