La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1848 Culés

6

Jako że Roger Taylor obchodzi dzisiaj urodziny, to przedstawiam kilka napisanych przez niego (poza Somebody to love) piosenek:

Z takim głosem Roger Taylor mógł być wokalistą w niejednym zespole.




A to piosenka napisana przez niego dla jego dzieci. Po śmierci Freddiego nabrała zupełnie innego znaczenia


Let me live - piosenka, w której Taylor, May i Mercury śpiewają swoje zwrotki


W 2:55 Roger Taylor ze swoim głosem jako człowiek-gitara elektryczna :D


No i oczywiście zawsze miał fioła na punkcie samochodów :D Coś mniej znanego niż "I'm in love with my car"


To tylko kilka z jego utworów :)

4

@PatrychoO kocham These are the days of our lives.
Wspaniały utwór.

5

@PatrychoO These are the days... chwyta.

1

@Colon pierwszy!
;D

1

@VamosRakieta @Colon tak samo mam z "No one but you"

2

@PatrychoO legendarny zespół.

3

@Colon Chwyta aż za bardzo, zawsze mam problem żeby odsłuchać ten kawałek bez emocji.

2

@VamosRakieta no tak - kto pierwszy ten lepszy.

1

@Colon ale więcej zielonych zgarnąłeś ;).

3

@JimMorrisonFCB jest ciezko

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?