La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

23

W sumie jak tak ostatnio widziałem Braithwaite'a na boisku to muszę przyznać, że koleś wygląda tak jak by ktoś bez wyczucia rytmu grał na perkusji 1 raz w życiu. Bieganie mu wychodzi ok, fajny z niego chłopak sympatyczny jest i powie nawet dzień dobry na klatce ale na litość Boską. Nawet 17 letni Fati nie ma takich braków taktycznych i w ustawianiu się jak Duńczyk :D Widać to gołym okiem, że chłopak wgl jest z innej bajki i nie ogarnia tej gry, czy zostanie zobaczymy ale jak już miał by zostać to tylko żeby dać komuś odpocząć z pierwszego garnituru na takich rywali jak Caditz np, albo żeby wchodzić z ławki robić chaos i wiatr na zmęczonym przeciwniku inaczej tak średnio to widzę.

3

@Coutinho007 Razi w oczy czasem ta jego technika

0

@Coutinho007 dla mnie on nie może zostać ma następny sezon, będzie tylko zajmować miejsce chociaz by takiemu collado

0

@Encore No też to zauważyłem. Kiedy dostał piłkę od Leo wczoraj to ta mu odskoczyła, albo pamiętam jak musiał sobie poprawiać piłkę w jakimś tam meczu przed oddaniem strzału, jedynie co mu fajnie wychodzi to jest to, że jest szybki i biega.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?