La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1570 Culés

42

ZP dla Ronalda za swojego pierwszego gola z rzutu wolnego w klubowej piłce od 3 lat albo dla Benzemy za wbiegnięcie w pole karne po strzale Ramosa z rzutu karnego.
Innej opcji nie ma :D

konto usunięte

0

@Kapitan hawk Za tego wolnego, ja dałbym 2 Krystynie.

2

@Kapitan hawk A tak na serio, to w tym momencie poza Lewym nie widzę za bardzo kandydata do wygrania ZP. Messi wciąż jest Messim, ale gra w poważnie chorym klubie, więc niestety odpada. Ronaldo jak nie strzela bramek, to zwykle niczym się nie wyróżnia. Inni piłkarze, którzy coś wygrali z zespołem są po prostu dobrzy, niczym się nie wybijają. Tylko Lewy się wybija na tle innych.

konto usunięte

0

@Kapitan hawk *Ronaldo

0

@Kapitan hawk de Boera.

konto usunięte

0

@Kapitan hawk Najgorsze jest to, że to wcale nie jest takie nieprawdopodobne- oby odpadli jak najszybciej z LM, bo znowu będzie Le Cabaret.

0

@Lord_Vader Ronalda to poprawna forma niestety

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?