La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

3

Porozmawiajmy o coutinho

Nigdy w życiu nie widziałem u nikogo takiego zjazdu formy, i to jeszcze po dobrym wejściu w zespół, bardzo dobrym wejściu, serio taki piłkarz nie może mieć genialnego psychologa?

Czy on jeszcze u nas zagra?

0

@lucca87 Patrząc na wczorajszą wypowiedź Bartomeu to wątpię, że zostanie. Nie dość, że zjazd formy, wynagrodzenie 14M euro plus chore zmienne. Jeśli Coutinho zagra 17 meczów dla Barçy to musimy zapłacić 20M euro dla Liverpoolu za 100 występów.

1

Szkoda mi go strasznie. Mega rozczarowanie.

konto usunięte

0

@lucca87 a Fernando Torresa pamiętasz?

konto usunięte

0

@lucca87 kepa nowy przykład, Torres,

0

@Ghotti
torres tak, kepa nie sledze go:) kojarze go tylko z tymi karnymi co nie chciał zejsc:)


konto usunięte

0

@lucca87 dwa lata w chelsea chca sie go pozbyc i szukaja nowego GK, 80 baniek psu w dupe :)

0

@Lord_Vader
tak, ale zauważcie że coutinho miał u nas dobre wejście 18 meczów - 8 bramek, 5 asyst - całkiem oki, natomaist torres od poczatku w chelsea słabo

wygladałoby to jakby ktoś nagle po pół roku wyciągnął z niego życie, potem już tylko snuł sie po boisku, zero radości z gry, a kolejne słabe mecze tylko potegowały obraz

no do dziś jest on dla mnie zgadką, jak można tak nagle po pół roku dobrej gry, gdzie wydaje się że kolejny sezon może byc tylko lepszy zgasnac

nie wiem może coś sie wydarzylo w jego zyciu osobistym, przeciez tam nawet u nas nie było zmiany trenera zeby to jakos usprawiedliwic

0

@Ghotti
no to niezle:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?