La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

konto usunięte

4

https://ibb.co/KmPFY9P

Skasować, czy nie? Oto jest pytanie...

konto usunięte

3

@LuisSalvano Czy twoim drugim imieniem jest Cringe?

konto usunięte

12

@LuisSalvano
żałosne.

0

@LuisSalvano Miej honor.. Nie kasuj xD

konto usunięte

0

@Hushovt Nie ma czasu na dyskusję...
https://ibb.co/GcyYWLj

konto usunięte

1

@Mario96w Niestety, uległem :( zbyt długa trasa.
https://ibb.co/6JxQ2DX

konto usunięte

2

@LuisSalvano o jezu jak drogo ..złodzieje XD

konto usunięte

0

@Jaca27 A no, w Wawie ładnie kroją na tych biletach.

konto usunięte

8

@LuisSalvano Nauczyciel,który ma być mentorem dla młodych ludzi robi takie rzeczy nic tylko gratulować.Brakuje tylko pomnika Neymara obok biletomatu.

konto usunięte

2

@Hushovt Dokładnie. Ba, jeszcze się tym szczyci.

konto usunięte

2

@LuisSalvano Świat się kończy Salvano kupił bilet xD

konto usunięte

3

@Hushovt
Z tym to akurat on ma mało wspólnego. Typowe pozertwo

konto usunięte

0

@MichVeB No mówiłem, ten 2020 jest wyjątkowo dziwnym rokiem :p

konto usunięte

3

@MarioVeB! Strach by mi było wysłać dzieci do takiego "Nauczyciela"

0

@LuisSalvano Juz Cie szukaja, jeden kanar dobrze sie bije.


konto usunięte

9

@LuisSalvano Jeszcze usuń konto to będzie taka truskawka na torcie.Wszyscy będziemy szczęśliwi.

konto usunięte

1

@MichVeB Zapomnij, żartownisiu.

konto usunięte

1

@Hushovt Spokojnie, w świecie Maria ja nie pracuję w szkole, ew. jestem woźny :D
PS dzieciaki i ich rodzice nie narzekają. Zakładam, że ich opinia jest bardziej miarodajna niż twoja, albo twojego koleżki.

0

@Colon chudy byk z prawdziwego zdarzenia

0

@Transu96 oglolnie chyba najlepiej sie bil z tej starej ekipy. No moze Bruca nie liczac.

konto usunięte

1

@LuisSalvano Zapomnę jak ty już nie będziesz pisał tych idiotycznych komentarzy na temat powrotu Neymara.

konto usunięte

0

@MichVeB E, to się zatem nie dogadamy.

konto usunięte

4

@LuisSalvano Szkoda,chociaż będzie się można z czegoś śmiać.

konto usunięte

0

@MichVeB Z hejterow zawsze beka, to fakt.

konto usunięte

5

@LuisSalvano Z takich jak ty też,panie zawsze pokrzywdzony ale nigdy nie prowokujący.Nie pozdrawiam.

konto usunięte

0

@MichVeB Jeszcze może dodaj "dobranoc prawie wszystkim". To jest właśnie wasz poziom.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Ale wiesz o tym że Ty prezentujesz taki sam poziom albo w niektórych sytuacjach nawet niższy.

konto usunięte

4

@MichVeB
Nie kłuć się z typem.
Zaraz Cie pozgłsza. Zacznie sie tym chwalic i miec radoche. To jest własnie jego "poziom" Tak buduje sobie ego

konto usunięte

0

@MichVeB Lepiej posłuchaj Maria i się nie kłUć...

konto usunięte

1

@MarioVeB! Jeżeli z takich rzeczy ma radochę to tylko można my współczuć.Pozdrawiam cieplutko,niech teraz Barca zagra dobry mecz i wygra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?