- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
4
https://ibb.co/KmPFY9P
Skasować, czy nie? Oto jest pytanie...
3
@LuisSalvano Czy twoim drugim imieniem jest Cringe?
12
@LuisSalvano
żałosne.
0
@LuisSalvano Miej honor.. Nie kasuj xD
0
@Hushovt Nie ma czasu na dyskusję...
https://ibb.co/GcyYWLj
1
@Mario96w Niestety, uległem :( zbyt długa trasa.
https://ibb.co/6JxQ2DX
2
@LuisSalvano o jezu jak drogo ..złodzieje XD
0
@Jaca27 A no, w Wawie ładnie kroją na tych biletach.
8
@LuisSalvano Nauczyciel,który ma być mentorem dla młodych ludzi robi takie rzeczy nic tylko gratulować.Brakuje tylko pomnika Neymara obok biletomatu.
2
@Hushovt Dokładnie. Ba, jeszcze się tym szczyci.
2
@LuisSalvano Świat się kończy Salvano kupił bilet xD
3
@Hushovt
Z tym to akurat on ma mało wspólnego. Typowe pozertwo
0
@MichVeB No mówiłem, ten 2020 jest wyjątkowo dziwnym rokiem :p
3
@MarioVeB! Strach by mi było wysłać dzieci do takiego "Nauczyciela"
0
@LuisSalvano Juz Cie szukaja, jeden kanar dobrze sie bije.
9
@LuisSalvano Jeszcze usuń konto to będzie taka truskawka na torcie.Wszyscy będziemy szczęśliwi.
1
@MichVeB Zapomnij, żartownisiu.
1
@Hushovt Spokojnie, w świecie Maria ja nie pracuję w szkole, ew. jestem woźny :D
PS dzieciaki i ich rodzice nie narzekają. Zakładam, że ich opinia jest bardziej miarodajna niż twoja, albo twojego koleżki.
0
@Colon chudy byk z prawdziwego zdarzenia
0
@Transu96 oglolnie chyba najlepiej sie bil z tej starej ekipy. No moze Bruca nie liczac.
1
@LuisSalvano Zapomnę jak ty już nie będziesz pisał tych idiotycznych komentarzy na temat powrotu Neymara.
0
@MichVeB E, to się zatem nie dogadamy.
4
@LuisSalvano Szkoda,chociaż będzie się można z czegoś śmiać.
0
@MichVeB Z hejterow zawsze beka, to fakt.
5
@LuisSalvano Z takich jak ty też,panie zawsze pokrzywdzony ale nigdy nie prowokujący.Nie pozdrawiam.
0
@MichVeB Jeszcze może dodaj "dobranoc prawie wszystkim". To jest właśnie wasz poziom.
0
@LuisSalvano Ale wiesz o tym że Ty prezentujesz taki sam poziom albo w niektórych sytuacjach nawet niższy.
4
@MichVeB
Nie kłuć się z typem.
Zaraz Cie pozgłsza. Zacznie sie tym chwalic i miec radoche. To jest własnie jego "poziom" Tak buduje sobie ego
0
@MichVeB Lepiej posłuchaj Maria i się nie kłUć...
1
@MarioVeB! Jeżeli z takich rzeczy ma radochę to tylko można my współczuć.Pozdrawiam cieplutko,niech teraz Barca zagra dobry mecz i wygra.