La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

0

Ciekawe czy na Zorrili Setien wystawi Rakiticia, czy jednak Vidala a może obu na raz najlepiej a Puiga w 90 albo wcale?.


0

@Coutinho007 Nie no Rambla by go zjadła, nie będzie aż tak głupi

1

@Mario96w A ja jestem w stanie się założyć, że znowu któryś z nich zagra 90 minut ^^

1

@Coutinho007 Bardziej o Puiga mi chodzi że może wyjdzie jednak w podstawie (albo chociaż od 45), a co do Rakiety lub Vidala to również nie mam wątpliwości xD

1

@Mario96w Tak to jest jak się wpuszcza nazwiska a później taką padakę widzimy na boisku :/ Ja na serio myślałem, ze Rakitic w końcu checi jakis nabrał i świeżości A tym czasem znowu gra jak Rakitić przed Pandemią czyli truchta, gra na Alibi, 0 chęci i 0 błysku no facet ewidentnie jest wypalony i już raczej powinniśmy uzgadniać z Sevillą za ile go chcą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?