La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1550 Culés

konto usunięte

12

Na TNT właśnie pokazują "Nico - ponad prawem".

Steven Seagal w najwyższej formie.

1

@NeroTFP oraz Pam Grier.
Seagal chyba tez ogolnie Badass jest poza filmem. Putina z tego, co pamietam popieral. Mocno arogancki gosc.

2

@NeroTFP Dobra... bez kitu.. nie wierze w przypadki. Wlasnie wlaczylem ten film, bo polecales..a po 20 sekundach -- Seagal podchodzi do kabrioleta, a tu tekst -
"podobno szukasz Salvana".

Batista Salvano
Bedzie ban za to?

konto usunięte

1

@NeroTFP uwielbiałem ten film i aktora, ale zbiegiem czasu i jemu się w główce poprzestawiało i mojej też i już nie jest ulubionym:)

1

@SHIBA ale ekologiem jest :)

konto usunięte

2

@Colon Też o tym pomyślałem :D

@SHIBA Nico, Wygrać ze śmiercią, Liberator, ogólnie pierwsza część jego filomografii jest git, Mroczna Dzielnica z DMX jeszcze trzymała fajny poziom. Potem było już niestety mocno średnio, a nawet słabo.

1

0

@NeroTFP Sharon Stone jeszcze jaka mloda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?