La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1218 Culés

13

Powoli mnie zaczyna bawić to wszystko wokół Dudy. Jesteśmy Białorusią, a za chwilę będziemy Kazachstanem. Na Rosję jesteśmy za biedni, a rządzący za głupi. Tutaj już nic nie pomoże. Elity intelektualne są gnojone przez dzicz, bo każdy wyksztalciuch to komunista :] dom wariatów.

0

@arasz1819 Otóż to.

konto usunięte

0

@arasz1819 Elity intelektualne to akurat aktualnie rządzą.

0

@Persyfl tak, ale nie w Polsce.

konto usunięte

0

@arasz1819 No to sprawdź wykształcenie miłościwie nam panujących.

0

@Persyfl aha. To każdy po studiach to elita intelektualna? Dzisiaj można mieć wyższe wykształcenie ze zbierania kapsli jak dobrze poszukasz i zapłacisz. Mylisz pojęcia.

konto usunięte

0

@arasz1819 Ale oni tam mają nie ze zbierania kapsli, tylko głównie z prawa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?