- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
0
Jak zagrała wczoraj Barcelona? Nie mogłem obejrzeć meczu m
2
@kaamil1910 Zagrała jeden z najlepszych meczów w sezonie :)
3
@kaamil1910 Rywal nie postawił autobusu więc strzeliliśmy im dość łatwo 4 bramki. Do tego dużo razy nasi walili prosto w bramkarza w sytuacji gdzie wydawałoby się, że wystarczyło trafić w światło bramki. Rywal dość łatwo wrzucał nam piłki za plecy ale gra była radosna i przyjemna, więc kto by się przejmował? Padło 5 bramek a powinno 10 ale i tak kibice są zadowoleni.
0
@Azi Takie mecze dużo lepsze są niż mozolnie ci jakieś Getafe czy Atletico stawia autobus i bicie głową w mur jest... Jak ja nienawidzę takich drużyn, które tak grają.
0
@kaamil1910 Polecam obejrzeć skrót chociaż, a najlepiej całą powtórkę meczu, warto :) Gol Griezmanna to czysta poezja, a sama jego gra wczoraj napawa optymizmem na przyszłe sezony
0
@Mario96w A gdzie można obejrzeć cały mecz?
1
@Coutinho007 Moja wypowiedź z wczoraj:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8657639#comment-8657639
Jest taki typ, który wymyślił, że piłka nożna to nie musi być fajna zabawa i udowodnienie innym że jest się od nich lepszym w kopanie gały. Że cel jest ważniejszy niż forma. I o ile nie on pierwszy przeforsował taką grę to wyniki, które (niestety) osiągnął spowodowały zmianę perspektywy dla wielu szkoleniowców. Dlatego piłka zrobiła się o wiele bardziej taktyczna a o wiele mniej finezyjna. I ciężko dziś doszukiwać się artystów, bo najwyżej cenieni są rzemieślnicy. A że nasza ideologia finezją stoi - mamy pecha.
0
@Azi A czy to się nie zaczęło od Catenaccio? Generalnie to kiedyś to były takie przypadki ale skrajne A nie na taką skalę, niestety futbol poszedł teraz w taką stronę, że coraz więcej "Brzydko" grających drużyn jest a człowiekowi aż się odechciewa takie drewniactwo oglądać bo to meczy zamiast cieszyć oko, Francja niby wygrała Mundial ale ich gra to była krew z osoczem dla oczu i przykro mi, że coraz mniej radości ma człowiek z oglądania futbolu przez takie betonowe granie, ale wciąż taką Holandia czy Hiszpanią grają świetną piłkę dla oka, Belgia i Brazylia też.
0
@kaamil1910 https://www.fullmatchesandshows.com/2020/07/05/villarreal-vs-fc-barcelona-highlights-full-match-video/
0
@Azi A no i niestety nawet ostatnimi czasy Hiszpańska piłką stała się toporna i defensywna bardziej, niby techniczna a czasami czuje się jak bym oglądał Premier League z lat 80 czy Serie A ;(