- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1111 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
145 odpowiedzi
LAMC_10
3
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
38 odpowiedzi
MirusAmisz
35
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1111 Culés
30
Szkoda, że sędzia nie cofnął się do sytuacji gdzie przed faulem Marcelo, Militão skasował w powietrzu piłkarza Athletic. https://x.com/ZB_Media_06/status/1279783846817431552
0
@BarcaInfo dramat co robią sedziowie, a tam podobno była jeszcze sytuacja, że Ramos skasował kogoś w polu karnym.
0
@BarcaInfo
No mega go skasował. 5 meczy zawieszenia
44
@CiroDiMarzio Obstawiam, że zaraz Ty dostaniesz zawieszenie, ale na dłużej.
0
@CiroDiMarzio Może 6?
5
@BarcaInfo O ile sie nie myle, to gdy Pique tak wchodzil (a pamietam przed przerwa z Virusem duzo takich sytuacji, tylko ze to czesto w meczu sie dzieje), to sedzia odgwizdywal faule. :D
1
@BarcaInfo
W którym momencie go skasował? Bo chyba nie w tym pojedynku w powietrzu
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 jak najbardziej, oczywiście z tego filmiku jednoznacznie nie widać dobrze tego starcia, więc się na 100% nie da się wykluczyć, że było ok, ale zwykle takie sytuacje gwizdane są jako faule. W każdym razie analiyzy głębszej nie było, a było to w akcji toczącej się w sytuacji z karnym.
Komentarz usunięty