- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1565 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1565 Culés
0
Zalando Lounge - polecacie?
0
@PatrychoO Raz tam kupowałem zegarek (który zwróciłem). Bez problemu z zakupem i zwrotem także polecam. Super okazje są, problem tylko, ze zwykle minute po otwarciu najlepszych rzeczy już nie ma.
0
@JohnA ale to w tym chodzi o to, że co? Jakieś szybkie przeceny drogich rzeczy?
1
@PatrychoO Chodzi w tym o to, że codziennie o 8 rano i czasami o 18 otwiera się jakby wirtualny sklep z danymi rzeczami i markami, które są na mega promocji. Oczywiście są tam różne gowna, typu jakieś torebki, bielizna, czy inne pierdoły. Ja zawsze patrzę tylko na ciuchy i buty. Dla przykładu jutro o 8 rano wjeżdża adidas. No i masz tam kilkadziesiąt (kilkaset) rzeczy na promocjach. Na przykład we wtorek były koszulki z hollistera po 25zl do kupienia, albo swetry po 80-85.
0
@JohnA brzmi super :D Dostałem voucher 40zł na zamówienie za minimum 200zł. Czyli 8 i 18 i nie pojawia się nic o innych godzinach?
0
@JohnA tylko w sumie dlaczego jest tak tanio? Czy to są na pewno oryginalne rzeczy? Bo kurcze, widzę teraz zegarek Armaniego kosztujący 700-800 zł za 369 zł. No i trochę to dziwne
1
@PatrychoO Tak, tylko 8 i 18 i nic poza tym. I trwa to chyba 3 dni. Trochę jak w szmateksach. Ludzie stoja przed drzwiami przed otwarciem żeby wyrwać najlepsza okazje. A czy rzeczy są oryginalne? No sądzę, ze tak. zamawiałem zegarek z dw i nie wyglądał na podróbkę. Swoją droga wydaje mi się, ze zegarki najlepiej kupować. Skąd ta niska cena? Może to jest coś na zasadzie „likwidacji kolekcji” Czy tego, ze jakieś ostatnie sztuki zostały. Szczerze nie wiem
1
@PatrychoO Z tego co się orientuję to zarówno na Zalando jak i Zalando Lounge są oryginalne rzeczy. Sam mam parę rzeczy z jednej jak i z drugiej stronki.
0
@JohnA kusi trochę ten złoty Armani, ale chyba się powstrzymam na razie :D
1
@PatrychoO Zawsze możesz za darmo zwrócić zamawiając kuriera do domu. Kasa przyszła na konto jakoś 2-3 dni po przyjeździe kuriera także na luzie.
1
@JohnA a w sumie prawda. Jeszcze się zastanowię.