La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

konto usunięte

1

Jutro możecie się spodziewać żeńskiej postaci która miała spory wpływ świat wykreowany przez Tolkiena zachęcam do zgadywania :D

2

@Hushovt Galadriela

konto usunięte

1

@Hushovt Galadriela?

konto usunięte

0

@TheNekro94 To by było za proste :D

0

@Hushovt Arwena

konto usunięte

0

@Encore Musiałem lekko edytować post bo nie to miałem do końca na myśli.Postać,którą wam poniekąd opiszę wywarła wpływ na cały świat a nie na samo śródziemie ;D

konto usunięte

1

@Hushovt Yavanna? Eowina? Meliana?

konto usunięte

0

@TheNekro94 Nie :D

konto usunięte

1

@Hushovt No to Varda...

konto usunięte

1

@TheNekro94 Zgadłeś może nie wywarła takiego wpływu na świat jak Manwe czy inni Valarowie ale jest ona moją 3 ulubioną żeńską postacią z universum.Jeśli czas pozwoli to jutro 3 kobiece postaci lub nawet 4 wlecą na rejon :D

"A! Elbereth Gilthoniel!
silivren penna míriel
o menel aglar elenath,
Gilthoniel, A! Elbereth!"

Swoją drogią wiedziałem,że spodoba ci się taki cykl dlatego z miejsca oznaczyłem cie :D

1

@Hushovt właśnie mi tak chodziła po głowie

konto usunięte

1

@Hushovt Jakbyś teraz powiedział że nie, to uznałbym to ze podchwytliwe i powiedział że Ungolianta xD Która też jest bądź co bądź bardzo ciekawą postacią.

konto usunięte

0

@TheNekro94 Nie zaprzeczam miałem ochotę nawet wstawić tu gdzieś jakiegoś arta ale no z szacunku dla arachnofobów tego nie zrobiłem :D

konto usunięte

0

konto usunięte

0

@TheNekro94 Może to nie obiektywne ale Arty z Lore Lotra są niepowtarzalne i moim zdaniem żadne inne Universum nie ma lepszych.

konto usunięte

0

@Hushovt Dlatego, że ogromne pole do popisu ma tutaj wyobraźnia, gdzie czasy 1 Ery, gdzie było mnóstwo boskich lub prawie boskich istot nie zostały przedstawione na żadnym ekranie.

konto usunięte

0

@TheNekro94 Daj bóg,żeby były.Peter Jackson mógłby śmiało nakręcić wiadomka,ze nie byłoby to 1:1 ale taki Silimarilion serial lub film na 3-4 częsci.Wiadomo,że o prawa ciężko ale to jest zamknięta w klatce złota kura,która mogłaby znosić złote jaja ;D

konto usunięte

0

@Hushovt Myślę, że jeśli serial, który ma wyjść (czasy 2 ery) będzie mega wypałem i osiągnie sukces porównywalny z Grą o Tron to zaczną myśleć o ekranizacji Silma. Aczkolwiek to będzie ciężkie zadanie... A po śmierci Christophera o prawa na pewno jest łatwiej.

konto usunięte

0

@TheNekro94 Też bym wolał serial.Podzielone opowieści na sezony.Na przykład Beren i Luthien,Wojna Gniewu,Upadek Numenoru etc

konto usunięte

1

@Hushovt Myślę, że opowieść o Berenie i Luthien zmieściła by się na spokojnie w paru odcinkach (tak do 5 to maksimum). Nie ma co zbytnio przedłużać takich historii bo powstałoby coś podobne do Hobbita, gdzie film z książką ma nie wiele wspólnego, bo książka opiera się na 1 głównej historii, a film na 3...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?