La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1116 Culés

0

Moim zdaniem, to co teraz jest w Barcelonie jest przez to, ze zle zostały przeprowadzone transfery w 2016 roku, Turan czy Aleix Vidal tych kupiła Barca w czasie bana. Według mnie wtedy trzeba było myśleć o zastępstwie dla Iniesty, Alvesa, środkowego obrońce czy tez kupić jakiegoś pomocnika światowego formatu. To był błędny rok pod względem transferów na przyszłość. Nasz pierwszy skład został zajechny, dowodem na to jest strata duzej ilości punktów pod koniec ligi czy tez odpadnięcie z ligi mistrzów. To właśnie od tego czasu Barca zaczęła kupować średniaków, którzy nie mieli prawa grać w Barcy, jak kupili lepszych to znowu nie mogli znaleźć sobie miejsca na boisku, ponieważ zostali kupieni na pozycję w której nie ma w taktyce Barcelony. Taka moja opinia.

0

@pawello10 to tylko pokazuje nieudolność zarządu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?