La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

1

Abstrahujac od dyskusji o tym powrocie Neya, to w sumie jakby nie patrzec z perspektywy czasu jak duzo problemow jego odejscia nam sprawilo - wszystkie kolejne duze ofensywne transfery nie sprawdzaja sie.

Oczywiscie Ney tez nie wyszedl na tym dobrze w tym samym okresie, ale my nie bylismy w stanie znalezc odpowiedniego ogniwa w ataku do Messiego i Suareza. Nie bylismy w stanie tez odpowiednio wzmocnic pomocy, zeby np nadrobic w innej kluczowej strefie dla prowadzenia ataku.

1

@mekston Też dużo pecha bo kto wie a może gdyby nie kontuzje Dembouza to by nie było tych problemów?Gdy był zdrowy pokazywał fajną formę.

0

@Encore jasne bardziej pisalem jak to sie slabo potoczylo dla obu stron, choc z drugiej strony zdrowy Dembele i tak byl slabszy od zdrowego Neymara ;)

Co innego gdybysmy kupili Mbappe wowczas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?