- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1954 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1954 Culés
7
Zacznijmy od tego bo chyba nie wszyscy mają świadomość, że zarówno "debata" w TVN jak i TVP to ordynarne ustawki. Pierwsi ni stąd ni zowąd dzień po wyborach zaproponowali "debate" w takiej formule i w taki sposób by była ona nie do przyjęcia dla Dudy a to że organizuje ją nie tylko TVN ale i Onet oraz WP świadczy o tym że była planowana już wcześniej. Nie oszukujmy się TVN i Onet co praktycznie wszyscy w dotychczasowych dyskusjach powtarzali to nie tyle media pro-opozycyjne co mocno anty-pisowskie a dobór dziennikarzy nie pomaga. Już nie będę wspominał o TVN-ie który poszedł na całość i do debaty wystawi dwóch dziennikarzy... Mam wrażenie że sztab Trzaskowskiego został poinformowany o tym przedsięwzięciu i się przygotował poza tym mam również wątpliwości czy oni aby na pewno nie znają pytań... TVN postanowił się pobawić się w TVP i chyba nikt trzeźwo myślący nie ma co do tego wątpliwości. Z drugiej strony mamy TVP, które postanowiło odpowiedzieć i zorganizować pseudo "debate" w miejscowości w której Duda uzyskał ponad 50% a zadawać pytania będą podstawieni przez PiS i jego partyjną telewizje "przypadkowi" mieszkańcy. To już nawet nie jest śmieszne tylko żałosne i w obu przypadkach "debata" nie będzie ani uczciwa ani bezstronna w obu będą nieprzychylni prowadzący i tendencyjne pytania i tylko zaślepieni z obu stron tego nie widzą. Polsat niestety nic nie zdziała w pojedynke bo obu stronom nie zależy na normalnym przebiegu kampanii, postanowili nawalać się kamieniami...
0
@Europejczyk1980 Z mediami nie jest kolorowo pod względem obiektywności i to na całym świecie, dlatego cieszy fakt, że Polsat jest w miarę obiektywny pod względem polityki.
0
@Europejczyk1980 Jak ty jesteś europejczykiem to przykro że tutaj piszesz i taką propagandę robisz. A to przypierdzielasz się do Trzaskowskiego a to że nie będziesz głosował a to walisz w TVN. Nie rozumiem po cholere piszesz o polityce nie mając żadnego kandydata i znajomości tego tematu. Zwykły populizm przez ciebie przebija a żadnego racjonalnego podejścia. Ten zły ten nie dobry itd.
0
@Janiama Lubię cię ale ty po prostu stoisz po jednej osi spory politycznego i nie masz trzeźwego oglądu sytuacji. Jeżeli przejrzysz moje posty to zobaczysz że znacznie częściej atakuje PiS i Dude a przede wszystkim ich reżimową telewizje. Nie oznacza to jednak że będę pobłażliwy w stosunku do TVN i Trzaskowskiego którzy zaczynają zachowywać się w podobny sposób. Słowa "propagande robisz" ty tak na serio? Krytyka obu stron to proaganda na kogo korzyść? "Nie rozumiem po cholere piszesz o polityce nie mając żadnego kandydata i znajomości tego tematu." Tu już poleciałeś przed 1 turą już napisałem na kogo zagłosuje, a ze znajomością tematu no cóż wydaje mi się że mam większą niż ty;) Rozumiem że popierasz Trzaskowskiego sam cię nawet broniłem przed krytyką bo masz do tego po prostu prawo, ale nie broń mi wygłaszać swoich opinii bo nagle przestały ci się podobać;)