La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 347 Culés

Informujemy, że trwa cisza wyborcza i wszelkie rodzaje agitacji politycznej są zabronione.

18

Bez szybkich, przebojowych skrzydłowych kolejny sezon będzie zmarnowany. Carrasco pokazał dzisiaj co znaczy dynamiczność, której Barcie brakuje. Kupowanie kolejnych zawodników pokroju Cou czy Griezmanna i ustawianie ich na siłę na skrzydle do niczego nie prowadzi. Sancho powinien być priorytetowym transferem, potrzebujemy wzmocnień a nie kolejnych rezerwowych zadowolonych z wysokich pensji.

2

@blaugrana1980 Mamy szybkiego skrzydłowego. Problem jest taki, że więcej w gabinetach lekarskich prześladuje niż na boisku.

0

@blaugrana1980 Trincao, Dembele

0

@Coutinho007 chciałbym żeby Dembele odpalił, ale nie wiem czy u nas jest to możliwe

0

@blaugrana1980 Racja. Cou i Griezmann niech odchodzą. Dembuś niech zostaje i mu zdrowie dopisuje. Wtedy na lewej niech gra Fati a prawa Dembuś.

0

@blaugrana1980 Szkoda że 90% ludzi tutaj to wie a te dzbany w Barcelonie dalej nie...

« Powrót do wszystkich komentarzy