La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1075 Culés

3

Przecież nasze ustawienie totalnie nie ma sensu. Jedyne czym możemy zaskoczyć drużyny typu Atletico, Sevilla, Athletic Bilbao, itd. to gra skrzydłami, a jak my mamy niby nimi grać skoro trener wszystko kisi w środku pola i to jeszcze takimi kreatorami jak Vidal, Rakitić, Busquets, do tego wystawiając na szpicy zacumowanego U-Boota rodem z Urugwaju, no ludzie...toż nasze ustawienie to młyn na wodę dla Simeone.

0

@Catalanian1991 a gdzie masz w kadrze skrzydłowych czarodzieju

0

@Striker Ansu Fati czy Martin Braithwaite to są nominalni stoperzy? Z resztą wystarczy jeden z nich na skrzydle, jeden typowy, klasyczny skrzydłowy i gra będzie wyglądać zupełnie inaczej. A tak to możemy sobie klepać w środku do usranej śmierci a i tak nic z tego nie będzie skoro po zagęszczeniu w środku pozostaje podanie do tyłu albo w bok do Semedo lub Alby, którzy nie potrafią wygrać pojedynku 1 na 1. Z czym do ludzi?

0

@Catalanian1991 Martin jest napastnikiem i taki z niego skrzydłowy jak z Griezmanna, a Ansu ma 17 lat i ostatnio zagrał fatalnie. Z czym do ludzi?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?