La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1162 Culés

16

Tak, tak, ten najbardziej gardzony, sponiewarany piłkarz w historii polskiego rynku, mam na myśli Grzegorza Lato, ów piłkarz dwukrotnie zdobył z polską reprą dwa medale MŚ, król strzelców MŚ w '74, gdzie pokonał w boju takie legendy światowego futbolu jak m. in. Cruyffa czy brodacza z Bawarii, mistrz i vicemistrz IO, gdzie żeśmy pokonali Sowietów, u których grał ówczesny zdobywaca Złotej Gały - Ołeh Błochin czy
jugosławiańskie bożyszcze również zdobycia Złotej Gały Dragan Dżajić i pomyśleć, że koookałem na nich on live, czy następny zdobywca Złotej Galy - Allan Simonsen, notabene piłkarz Barçy, wg mnie najlepszym polskim piłkarzem był Ś. P. Kaka Deyna, na drugim miejscu Lubański /Lewy, na trzecim miejscu Gadocha oraz najlepszy polski technik wszech czasów - Miro Okoński wraz z Dziekanem, teraz zamienić Leo na Lewego w Bayernie i ciekawe jakie mieliby staty, ciekawe co by zrobił Lewy bez Gnabry'ego, Kimmicha a zwłaszcza Müllera, a co by za staty spłodził Leo w Bayernie, gdzie miałby co meczor kilka stuprocentowych szans, w przeciwieństwie do gry w Barsie, gdzie de facto nie ma Mu kto wystawić patelachy???

konto usunięte

4

@Don-Corleone To byś miał powtórkę z rozrywki gdzie strzelił 91 goli w roku kalendażowym.

1

@xixi Oczy mi wypaliłeś kalendaŻem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?