La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

12

Fajnie jakby media zaczęły „hypeowac” Lewego jak Van Dijka zeszłego roku czy Modricia dwa lata temu. Już teraz miałby duże szanse na ZP, a po ewentualnym wygraniu LM raczej byłoby to pewne

2

@itmustbejoke musi strzelić jakiegoś gola w LM i się pewnie zacznie, oby to był ten rok

1

@busquets5 Obecnie 11 goli ma, Lider tej edycji.

3

@FC1899Barca a to bardzo sporo jak na ten etap.

5

@FC1899Barca ale chodzi o gola który podkręci ten hype, kto będzie pamiętał jego bramki z grupy jak nic nie ustrzeli w najważniejszych starciach

0

@itmustbejoke żeby kogoś "hypować" to trzeba wygrać coś więcej niż ligę (czytaj lm, mś lub me) bez tego nic to nie zmieni. Jeśli by wygrali to mogłoby się tak stać patrząc, że w bayernie nie ma wielkich nazwisk, których mogłyby się czepić media po ewentualnej wygranej. Na tej moment Lewy zawsze znikał w wielkich meczach, więc dopóki się to nie zmieni to raczej nie ma na to szansy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?