La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

2

Możecie mnie zjeść w komentarzach, ale takie mam odczucia ci do Barcelony 2018-2020.

Otóż zarzad i jego transfery to smiech, choc cou np teoretycznie transfer sztos ale przeplacony i nie dal rady.
Kolejna sprawa place - tefo zazdroszcze Realowi. Tylko Cr byl świętą krowa reszta do drabinki placowej i nie bylo dyskusji.

A co do Leo, to pomimo wszelkich jego atutów to jedbak rpzeszkadza mi jakos, bo mam wrazenie ze jego obecność rozleniwia innych i stajemy się przewidywalni duzo bardziej bo każda akcja idzie przez niego...


0

@Norkusik *zjadamy w komentarzach*

0

@Norkusik zgadzam się się z Tobą, Leo swoje latka już ma i nie będzie śmigał jak kiedyś i też powinien od czasu do czasu usiąść na ławce. Piłkarze zamiast strzelać z daleka jak jest okazja to oni albo szukają Leo albo bezmyślnie pakują się w środek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?