La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

5

Arthur - 2 miliony.
Pjanic - 7,5 miliona.

Bartomeu pod stołem?

konto usunięte

0

@koksik2700
Piłkarz z wyrobiona renomą piłkarz na dorobku. Jeszcze co porównasz?

1

@MarioVeB! To że Pjanic ma mieć 4 lata kontraktu. Coś mi się kojarzy taki jeden co mu wygodnie w Barcelonie i nigdzie na siłę nie muso odchodzi bo ma kontrakt. Pjanic w wieku 33 lat dalej 2 latka będzie mógł się opalać...

konto usunięte

0

@PatrykBarca
A ile ma mieć tego kontraktu? Barca podpisuje 4 letnie kontrakty zazwyczaj.
Dali by mu 2 lata kontraktu to byście krzyczeli ,ze za krótki ,bo przez to rok wcześniej jego wartość spadnie.

3

@MarioVeB! Mało mnie interesuje "zazwyczaj" Jego wartość tak czy siak spada z sezonu na sezon co możesz sobie sprawdzić na transfmarkt . Kto normalny kupi 33 letniego dziadka z pensją na poziomie 7,5 mln? Na tej transakcji stracimy kasę i to jest pewne. Łatwo policzyć że to co dostaniemy za Arthura nie pokryje różnic w pensji obu panów, więc o czym my tu mówimy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?