La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

1

Menadżer telefonu
Bateria blisko rozładowania
Zostało 10%

13

@FafitFCB telefony mają to do siebie, że się rozładowują

15

@FafitFCB Co ciekawe dodam tylko, że jak go podłączysz to zacznie się ładować

konto usunięte

16

@Mario96w Ale lipa jest,bo się ładuje tylko do 100%.Raz ładowałem tydzień i po setce nie chciało iść dalej.I tak miałem już na 5 telefonach.

konto usunięte

15

@Mario96w Mój smartfon jest chyba zepsuty, bo jak dochodzi do 100%, to dalej nie chce iść. Nawet, jeżeli trzymałbym go tam przez cały dzień, to więcej niż 100% nie pokaże...

@dominik127pl Kolego, my to już chyba trzeci raz piszemy to samo, w tym samym czasie. Napijmy się.

22

@Mario96w @patry295 Wy tu o ładowaniu a nie zastanawiało Was czemu do cholery telefon ma swojego menedżera? Ja pierdziele co za czasy...

20

@FafitFCB Menadżer Barcy: Druzyna blisko rozładowania
Zostało 10%

konto usunięte

2

@NeroTFP Ale widać,że u ciebie już nie ten refleks co kiedyś.

2

@qbsonFCBarca i na takie coś właśnie czekałem, pozdrawiam

1

@Colon haha dokładnie

konto usunięte

7

@qbsonFCBarca Po 16 jest,to wszyscy już nawaleni leżą pod stołem i głupoty piszą.Niewielu już trzeźwo myśli o tej porze.

3

@qbsonFCBarca Przecież telefon też człowiek, ktoś musi kontrakty negocjować, dbać by pensja się zgadzała

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?