La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1082 Culés

0

Barcelona liczy na Messiego a Real liczy na sędziów ;) a Mistrzem jeszcze nikt nie został wiec nie ma co denerwować się.

konto usunięte

0

@Malina1994 Jeszcze nikt nie został, ale wiadomo, kto zostanie. Trzeci mecz i trzeci raz z rzędu jawne wałki idą. Szykuje się powtórka z sezonu 16/17.

0

@LuisSalvano nie oszukujmy się to że sędziowie pomagają Realowi to fakt ale w Realu to każdy próbuje strzelać grają zespołowo i włącza do końca, Barcelona straciła pkt za własne błędy tutaj liczy się tylko Messi, nikt nie próbuje strzelać grają nudna piłkę. W głębi serca liczę że Barca wygra majstra trzeba trzymać kciuki aż do ostatniego meczu.

konto usunięte

0

@Malina1994 Ale tu chodzi o coś innego. Wyobraź sobie, że jesteś uczniem, który generalnie ma wywalone na naukę i uczy się tylko po to, aby zdać. Co jak co, masz do tego pełne prawo. Piszesz test na 50%, które zapewniają Ci ocenę dopuszczającą, po czym nauczyciel jednak zmienia Tobie na 48%, nie uznając Ci prawidłowej odpowiedzi i wmawiając Tobie, że nie masz racji, a następnie ucina temat i dłużej z Tobą nie dyskutuje. Czy jest w tym Twoja wina? Ok, w jakimś stopniu tak, bo mogłeś się bardziej przyłożyć do nauki i zaliczyć na 70%, mając większy margines na błąd nauczyciela. Jednak głównym winowajcą jest nauczyciel, ponieważ zwyczajnie oszukał Cię. I o to się w tym rozchodzi. Forma Barcy to jedno, ciągnięcie za uszy real to drugie.

0

@LuisSalvano rozumiem że jestes zdenerwowany ale czy to coś da? Jak narazie żaden klub nie wyraził swojego nie zadowolenia z sędziowania dlaczego tylko Pique wypowiada się? Czemu inne organy za to nie wezmą się? My kibice możemy tylko gdybać i wypisywać swoje żale...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?