La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1441 Culés

0

Czy może ktoś z Was jest na etapie budowy domu lub mieszka w nowym domu ok 2-3 lata? Możecie mi powiedzieć jaki chcecie wybrać bądź wybraliście sposób ogrzewania i wentylacji domu? W necie można spotkać opinie, że wentylacja grawitacyjna nie działa w nowych, szczelnych domach. Żeby zadziałała trzeba otworzyć okno albo mieć okna że specjalnymi kratkami do wietrzenia. Alternatywą jest rekuperacja, ale w necie opinie co do niej są różne. Ktoś może się podzielić swoimi wrażeniami z domu z wentylacją grawitacyjną i mechaniczną? W przypadku tej pierwszej jest problem wilgoci w domu, albo pary na oknach w zimie? Rekuperacja niby oferuje o 30 procent niższe rachunki za ogrzewanie, ktoś z doświadczeniem może coś o tym powiedzieć?

konto usunięte

0

@pikass14 tylko rekuperacja robienie grawitacyjnej to jak wstawienie kotła na węgiel.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ghotti możesz napisać coś więcej?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?