La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 990 Culés

konto usunięte

3

Nie wyglądało to wczoraj za dobrze. Moim zdaniem Setien nie ogarnął ze zmianami. Nie wychodziło, potrzebowaliśmy wygranej, trzeba było dać impuls drużynie, zrobić ofensywną zmianę. Puig wszedł i trochę się to rozruszalo, ale za późno. Dlaczego Fati nie dostał tych 15/20 minut? Przydałby się na takie mecze zdrowy Dembele, ale cóż...Wiem, że trener nie jest głównym winowajcą tego co się obecnie dzieje, ale za wyniki odpowiada. Zmiana po sezonie pewnie nie wchodzi w grę. W sumie nie wiem czy miałaby sens. Trzeba zacisnąć zęby i dotrwać do końca kadencji tego Bartomeu nieszczęsnego.

0

@FranzMaurer Jak odpadniemy z lm i nie będzie mistrzostwa to nie ma opcji żeby Setien został.

konto usunięte

0

@mkord I kto przyjdzie za niego? Z wolnych trenerów chyba tylko Pochettino bym chciał, ale on do nas raczej nie zawita. Wenger? Blanc z emerytury? Defensywny Allegri?

1

@FranzMaurer Blanc akurat coś przebąkiwał, że chce wrócić do pracy. Na pewno byłby lepszy od Setiena.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?