La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1283 Culés

0

Masaksra, Barca = Messi i niestety nawet piłkarze się pod tym podpisują nie mając wgl innego pomysłu niż oddanie mu piłki, co mają na celu te zmiany skoro zawsze kto nie wejdzie podaje krótko do Messiego i on zajmuje się rozgrywaniem... to już lepiej się ustawić 5 z tyłu do środka dać Messiego i niech rzuca piłki na wiatraków z boku oraz Suareza i Griezemanna. Eh ręce opadają, zero jaja w tym wszystkim ale jak trener nie wygląda na takiego żeby je miał to ciężko zmienić coś w drużynie, już chyba Gatusso byłby lepszy bo grać to oni potrafią a wprowadzić zasadę nie zapier..... = nie grasz moze cokolwiek by zmieniła. To już nie te czasy, że klepiąc pokonamy każdego, przeczytali to kilka lat temu.

PS. Marc dzięki za 1 pkt.

Dobrej nocki ludziska ;)

0

@MrShakira pamietaj że Messi tez wiele zawdzięcza drużynie bo grają zawsze w ciemno do niego .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?