La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

60

Smutno się zrobiło. Unzué zapamiętałem głównie jako świetnego fachowca od stałych fragmentów gry. W pierwszym sezonie u nas wyglądało to fantastycznie. Już od Guardioli były one nasza zmorą zarówno w ataku, jak i w obronie. A dzięki niemu stały się naszą bronią. Widać było że był więcej niż tylko asystentem trenera. W późniejszych sezonach często Enrique siedział na ławce, a Unzué przy linii dyrygował zespołem. Widać było że zawodnicy go szanowali. Miał nawet odwagę skrytykować Neymara na treningu, a że miał trochę racji to nawet szatnia nie stanęła w obronie kolegi. Wydaje się fajnym gościem. Bardzo pozytywne wspomnienia pozostawił po sobie. Wiadomo że z chorobą jest tak, że szkoda każdego. Ale on jednak był i będzie częścią naszej katalońskiej rodziny. Dlatego boli to nieco bardziej. Niech Bóg ma go w opiece i niech nie zabiera go zbyt szybko.

konto usunięte

3

@Nano22 wszyscy jesteśmy rodziną i szkoda każdego Człowieka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?