- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1291 Culés
Gorące dyskusje
Faro
1
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
24 odpowiedzi
Luciano99
54
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Bzyczekk
18
Pamięta ktoś jeszcze tego ziomeczka?https://x.com/i/status/1273716704934342660
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1291 Culés
0
Każdy wie, że dwóch najważniejszych polityków polskich obecnie to Tusk i Kaczyński.
Donald przegrywa wybory w 2005, Jarosław w 2010. Od tego czasu ich partię zdobywają władze, jednak oni ponownie w wyścigu prezydenckim nie biorą udziału już nigdy. Przyczyna? Negatywny elektorat. Tajano powiedział prawdę, że Duda i Trzaskowski nie będą niezależni, to ludzie bardzo wpływowych polityków.
2
@MESSIah16 Tak, a wszyscy to wiedzą, a i tak na nich głosują.
1
@MESSIah16 oczywiscie ze tak. I ten sam negatywny elektorat Platformy sprawi ze Trzaskowski na pewno przegra w ewentualnej drugiej turze z Duda. Jest to oczywiste, szkoda tylko ze nie dla wyborcow RT.
Ostatnio uslyszalem opinie ze nie tylko PiS ma betonowy elektorat ale i PO. I cos w tym jest.
0
Dlaczego oczywiste - skoro w sondażach jest inaczej? Wynik będzie na styku, tu nic nie jest oczywiste
0
@barteq wystarczy popatrzeć tutaj ilu jest ludzi którzy by wskoczyli w ogień za PO
0
@Weniu5 w jakich sondazach? Przeciez ja mowie o II turze. To nie jest tak ze rafalowi doda sie procenty Holowni Kosiniaka i Biedronia w II turze. Wlasnie nie.
W II turze liczy sie umiejetnosc zjednywania innych elektoratow. A Trzaskowski tego nie zrobi bo jest z PO. Nie bez powodu PO dostaje baty od PiSu w kazdych wyborach w ostatnich 10 latach