La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1402 Culés

6

Właśnie sobie uświadomiłem, że Real jest na wylocie z LM, Liverpool już odprawiony, a Juventus czeka trudna przeprawa z Lyonem. Mamy 5 pkt przewagi w lidze na ten moment. Ten sezon może może byc jeszcze wspaniały ;)

0

@barcelonaLM Jest jeszcze Bayern i PSG

konto usunięte

1

@Encore PSG? Jak już to City. Paryżanie w LM są ciency, a do tego wszystkiego będą zupełnie wybici z rytmu meczowego, bo liga już się u nich skończyła. Pamiętamy doskonale jakie skutki w LM przyniosło dla Bayernu zapewnienie sobie mistrzostwa na wiele kolejek przed finałem LM. PSG ma jeszcze gorzej, bo od połowy marca nie grają i nie licząc jakiegoś ew. towarzyskiego meczu, to nie lizną piłki aż do powrotu LM.

Nie licząc Barcy, w którą zawsze wierzę, to największym faworytem jest City.

0

@barcelonaLM a psg zacznie trenować w sierpniu.Jedyne ale to Bayern ktory gra od miesiaca.MC ma strate tyg do RM.Ale szansa jest niech sie rozegrają.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?