La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

2

W pełni rozumiem Trzaskowskiego że się boi debaty w której nie będzie Dudy. Dzisiaj jak na dłoni było widać że zostałby wręcz zjedzony gdy byłaby ona przeprowadzona przez TVN i Polsat i która stałaby na o wiele wyższym poziomie niż ta dzisiejsza. Szkoda bo Hołownia mógłby wskoczyć na 2 miejsce i wygrać zdecydowanie z Dudą...

0

@Europejczyk1980 Mnie od Holownii odrzuca deklaracja o euro. Mocny minus

konto usunięte

0

@Europejczyk1980 Nie rozumiem dlaczego Rafał miałby się bać Dudy w TVN i w Polsacie. Myślę że to Prezydent miał cykora i zrezygnował to po co Trzaskowski miał w tym uczestniczyć?

0

@Europejczyk1980 Wyższy poziom Polsatu? Zgadza się, ale w TVN by było to samo, tylko w odwrotną stronę.

0

@Janiama "że się boi debaty w której nie będzie Dudy." Gdzie ja napisałem że miałby się obawiać Dudy? Chodziło mi o resztę kandydatów którzy by się na niego rzucili zwłaszcza Hołownia, który wypadł dzisiaj najlepiej;)

0

@Janiama no przecież mógłby walić w tvn, czy polsacie ze Duda stchórzył. Tylko i wyłącznie in plus skoro taki.mocny.

konto usunięte

0

@Europejczyk1980 @wyrek Obecnie w sondażach Trzaskowski jest zdecydowanym numerem dwa. Więc dla niego bić się z innymi gdy nie ma lidera jest bez sensu. Po co miałby to robić? Doskonale wie że w drugiej turze dojdzie do konfrontacji z Dudą i wtedy będzie mógł zyskać głosy innego elektoratu. Moim zdaniem debata bez Dudy dla Trzaskowskiego jest nie potrzebna bo wtedy społeczeństwo widzi że to walka o drugie miejsce a zwycięzca jest już znany.

0

@Janiama A dla mnie to utwardzenie PO-PiSu ile to ma jeszcze trwać?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?