La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1305 Culés

5

Trzaskowski z jednej strony decyzją o niebraniu udziału w debatach organizowanych przez TVN i Polsat podjął słuszną decyzje bo koszty mogły być ogromne z drugiej strony pokazało że nie jest to aż tak dobry kandydat jakby niektórzy sobie by tego życzyli. Przypominam że Duda wziął udział w debacie pod nieobecność Komorowskiego, a to pokazuje że kandydat PO poza atakowaniem obecnego prezydenta może nie mieć wiele do powiedzenia. Co więcej jeżeli nie jest on w stanie debatować z innymi kandydatami opozycji nawet w przychylnej wobec siebie stacji nie świadczy o nim najlepiej bo z góry zakłada że przegra. Nie wspomnę już o tym że przecież to Trzaskowski jako pierwszy wyszedł z pomysłem tzw panelu prezydenckiego, a nie biorąc udziału w żadnej debacie w tym tej jutrzejszej po prostu się skompromituje zwłaszcza po tych szumnych zapowiedziach. Na tym mogą skorzystać pozostali kandydaci opozycji jezeli dobrze to rozegrają. Zauważyłem że PO z Trzaskowskim obrośli w piórka i znowu zwracają się do pozostałych z pozycji dominującej czyli dokładnie takiej jakiej elektorat pozostałych ugrupowań opozycjnych niezwykle mierzi. Polaryzacja wcale tak PiSowi nie szkodzi co pokazały już wcześniejsze wybory i widać że partia rządząca świetnie zdaje sobie z tego sprawę chociaż sama sobie szkodzi wyjątkowo mierną kampanią. Pozostali kandydaci coraz głośniej mówią że w 2 turze dojdzie tak na prawdę do wojny między PiS a PO a to jak zauważają politolodzy i socjolodzy może być dla najwiekszej partii opozycjnej i jej kandydata skrajnie niekorzystne. To nie Duda goni Trzaskowskiego tylko na odwrót.

0

@Europejczyk1980 Żeby się nie powtarzać to polecam tę dyskusję :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8570490#comment-8570490

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?