- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
kocuur
9
Zazdroszczę emerytom i rencistom przez najbliższy czas. Oni mogą obejrzeć wszystkie mecze na... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
AmigoBlancos
3
Konaté piłkarzem Realu Madryt kontrakt do 2030 roku ✅️Dumfries podpisał kontrakt z Realem do... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
pt9
6
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
5
Od pewnego czasu Ansu Fatim zainteresowanych jest wiele klubów, ale nie wpłynęła za niego żadna konkretna oferta. Nawet Real Madryt monitorował go, zanim przedłużył umowę. Barcelona nie zamierza sprzedawać piłkarza. Bez względu na to o jakich wielkich ofertach się wspomina, można zignorować spekulacje, nawet jeśli klub potrzebuje pieniędzy. [Moises Llorens]
6
@BarcaInfo Jedni piszą, że wpłynęła nawet 150 mln, a drudzy że nie. Absurd. Nikt rozsądny nie uwierzy w ofertę ponad 100 mln za Ansu. Bez przesady.
2
@Arkon I tak zara nasz informator wrzuci info,że Manchester daje nie 100 a 150 mln.