La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

konto usunięte

14

Możliwa opcja domowej koszulki Milanu na następny sezon. Piękna... Obecne, z tymi wąskimi paskami jakoś tak mi się nie widzą.


konto usunięte

0

@Hiacynk Milan zawsze ma zajebiste koszulki, rzadko kiedy koszulki są brzydkie.

6

@Chwytliwy Strasznie korzystne barwy mają, czarny z czerwonym zawsze bardzo dobrze współpracuje i się trzeba ostro postarać żeby to źle wyglądało.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Kwestia gustu, kolorystyka sporą robotę tu robi, nawet jak krój nie teges.
@Striker Czyli te z obecnego sezonu Ci się podobają? Nie wiem, to chyba ja jestem dziwny, bo mi kompletnie nie podchodzą.
https://www.podstadionem.pl/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/a/m/am-khn020-2_2_1.jpg

konto usunięte

0

@Striker zrobisz jakąś szachownicę bądź poziome pasy i już będzie gitara Xd.

1

@Hiacynk No te do najlepszych nie należą zdecydowanie, ale nadal jedyne co je ratuje to kolorystyka. Chociaż to już może kwestia mojego gustu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?