La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

4

Kibic, który wbiegł wczoraj na boisko:
„Moim marzeniem jest mieć zdjęcie z Messim. Zrobiłem zdjęcie, które nie wyglądało dobrze, ale policja je usunęła. Wspiąłem się na ogrodzenie dwa metry i skoczyłem. Przybyłem w 40 minucie, ja chciałem zdjęcie z Messim, ale ostatecznie nic nie dostałem”.

„Krzyczałem:„ Messi, zdjęcie, Messi, zdjęcie ”. Zaplanowałem to przed koronawirusem. To było piękne doświadczenie. Ten plan trochę mnie zawiódł z powodu moich nerwów. ”

https://zapodaj.net/images/a074232d3754b.jpg

Ma swoje zdjęcie z Messim ^^' swoją drogą niezłe zabezpieczenia mają...

1

@NaFazieHitman jakby był mondry to by od razu puścił fotkę do sieci albo do znajomego, no ale mondry to on nie jest bo nie dość że świadomie zaplanował coś za co wiedział że beknie to w dodatku w dobie korona wirusa..

1

@NaFazieHitman gdyby nie wirus Leo pewnie by go zatrzymał i zrobił sobie z nim fotkę, ale ze muszą ograniczać kontakt z innymi do minimum to nie chciał ryzykować jakąś ewentualną kara. Szkoda chłopa

konto usunięte

0

@Transu96 A skąd miał wiedzieć, że zmuszą go do skasowania zdjęcia? Jak już to mandat i tyle, a nie grzebanie człowiekowi w telefonie.

konto usunięte

1

@LuisSalvano chyba logiczne że jak wbijasz na boisko to sprawdzą wszystko ale dla ciebie to chyba za dużo

konto usunięte

2

@Lord_Vader O, już zaczynasz, jak miło :)
Tak, grzebią ludziom w albumach i każą wszystko usuwać, bo na pewno przeszkadza komuś to, że facet ma niewyraźne selfie z Albą. Dają mandat i tyle. Ogarnij się, haha.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?