La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 944 Culés

2

"W obszernym reportażu na temat kilkuletniego procesu powstawania The Last of Us: Part II, reżyser gry, Neil Druckmann, nie wykluczył powstania trzeciej odsłony serii.
Równie prawdopodobne jest jednak to, że zespół zajmie się zupełnie nową grą. Według Druckmanna wygra najlepszy koncept i idea.
- Kiedy powoli kończę projekt i stoi przed mną coraz mniej kreatywnych wyzwań i obowiązków, nie mogę przestać myśleć o kolejnej grze. W tej chwili może być nią The Last of Us: Part III lub zupełnie nowe IP. Ostatecznie zwycięży najlepszy pomysł."

4

@macio_944 ND Zdobyło zaufanie na tyle, że każda kolejna gra będzie przynajmniej bardzo dobra. Fajnie, że nie boją się wprowadzać nowych marek. Taki strach bardzo widać w Ubisofcie i w serii Assassin's Creed, gdzie od kilku lat to już przestał być Assasyn tylko praktycznie zupełnie inna gra ale boją się to wypuszczać jako oddzielną markę.

konto usunięte

0

@macio_944 Jak 4, jak 4.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?