La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1181 Culés

konto usunięte

3

Oni chcą zamknąć znów gospodarkę,podobno Śląsk..przecież to będzie miazga,ludzie już mają kłopoty,zaczną się zgrupowania,w sumie wiem po co Wojsko z Niemiec chcą do nas przerzucić ;/
Oby to było tylko moje błędne przemyślenie lub spisek,nazwijmy to jak chcemy,ale noo zaczynam się obawiać

1

@Jaca27
Bardzo ryzykowny ruch, zbliżają się wybory, nie wydaje mi się, że na czas wyborów, będą chcieli znów wprowadzać kraj w gnój, to by pokrzyżowało sprawy związane z wyborami, powstały by strajki, zamieszki na ulicach. Musimy pamiętać, że lód jest jaki jest, ale nie można go nazwać dzbanami, jeżeli się sprawdzi to co mówisz to Polska będzie jak USA. Tylko kupić giwerę i masę naboi.

5

@Jaca27 To już podchodzi pod mocne teorie spiskowe. Nie będzie żadnego ponownego zamykania gospodarki, jest to niemożliwe z wielu względów. Żadnych zgrupowań i krwistych protestów nie będzie, ani wojska na ulichach. Możesz spać spokojnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?