La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1701 Culés

6

Jak wiadomo, Aguero ostatnio sporo streamuje. Całkiem niedawno zadzwonił na streamie do Leo :D Rozmowa jest przetłumaczona na angielski.
Aguero: jestem teraz streamerem
Leo: cóż, wygląda na to, że stajesz się sławny :D


6

@PatrychoO Zawsze chciałem by Aguero zagrał w Barcelonie.Szkoda że nie pykło.

3

@Encore no szkoda, też go lubię i chciałem w Barcy. Nie spełni się tak samo jak z Pirlo :/

2

@PatrychoO No ja Kuna uwielbiam.I jako piłkarza i jako człowieka :d

1

@Encore a "Agueroooooooooooooo" zawsze będzie jednym z najlepszych piłkarskich momentów :D

1

@PatrychoO Kibice United go nienawidzą.Tyle co im bramek nastrzelał ważnych to chyba nikt im tyle nie wsadził :v

0

@Encore przed transferem Suareza na gównej był temat że Barcelona oficjalnie złożyła ofertę za Aguero na 40 milionów, do dziś nikt tego nie zdementował więc jest szansa, że Księgowy w końcu sprawdzi pocztę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?