- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1461 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1461 Culés
2
Polecalem tu ostatnio fantastyczne filmy dokumentalne Louisa Theroux. Jeden z nich to "Louis i nazisci". Mowa o tych neo-nazistach ze Stanow.
Theroux rozmawia z dobrze ustawionym, lysym, niskim facetem z brzuszkiem. Oto ten dialog (w odpowiedzi)
1
Louis Theroux:Co my tam mamy? ( na obrazku)
Tom Metzger: Cóż, to jest typowa biała dziwka i czarny facet.
Louis Theroux: Jaki jest problem z tym, że biała kobieta spotyka się z czarnym mężczyzną?
Tom Metzger: Większość czarnych mężczyzn jest brzydka, numer jeden.
Louis Theroux: Myślisz, że wyglądasz lepiej niż Denzel Washington?
Tom Metzger:Tak.
Louis Theroux:Naprawdę?
Tom Metzger: Oh, yeah.
Louis Theroux: Co by było, gdyby poddano to pod głosowanie i przegłosowano cię?
Tom Metzger: I gdybym miał pieniądze i władzę, wiesz, robiąc filmy, dostałbym 10 razy więcej kobiet niż on.
Louis Theroux: Naprawdę w to wierzysz? To chyba urojenie.
Tom Metzger: Cóż, ja w to wierzę. Nie wiem, czy to urojenia, czy nie. Denzel Washington jest tam, bo musi to zrobić, musi...
Louis Theroux:Ale ja tylko mówię o wyglądzie, to znaczy, musisz...
Tom Metzger:Myślisz, że on jest...? Cóż, nie jest zły w wyglądzie. Nie jest tak brzydki jak większość z nich. Jak Kobe Bryant.
Louis Theroux:Dlaczego użyłeś tego słowa?
Tom Metzger: Używam go cały czas. Nigdy go nie używałem.
Louis Theroux: Nie używałbyś go wokół mnie?
Tom Metzger: Nie używałbyś go? W moim domu będę go używał. Jeśli nie chcesz tego powiedzieć w restauracji lub gdzieś indziej, to nie będę. Ale w moim domu powiem, co chcę. I wtedy to zależy od ciebie.
Louis Theroux: To twoje prawo. Ale jako przysługę dla mnie.
Tom Metzger :Nie. Jeśli zdecyduję, że chcę powiedzieć n*gger, powiem to. To cię naprawdę denerwuje, prawda?
Louis Theroux: Hmm... To mnie nie denerwuje...
Tom Metzger: Cóż, dobrze, w takim razie pójdziemy dalej. Pokażę ci jeszcze kilka kreskówek.
Louis Theroux: Tylko to sprawia, że myślę o tobie trochę mniej.
Tom Metzger: Cóż, w porządku. Nie jestem tu, żeby cię adoptować.
0
@Colon coś nieskładne trochę to tłumaczenie xd
1
@PatrychoO nie jest idealne. Film zobacz.