- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1623 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1623 Culés
9
Mój filmik z TT który tutaj udostępniłem został usunięty... Widać na nim że czarnoskórzy DAMSCY BOKSERZY w USA biją kobietę broniąca swojego sklepu, na dodatek biją ją DESKĄ... Szczyt zgnojenia i.... -_- tutaj trzeba by dalej używać łaciny...
Dlaczego ten mój post został usunięty wraz z całą zawarta w nim merytoryczna dyskusja bez jakichkolwiek wyzwisk? Tam były tylko pytania wielu osób?
Dlaczego ktoś z Moderatorów usuwa całą dyskusje która nie łamie żadnego regulaminu? Czy rasizm i przemoc czarnoskórych mężczyzn na białej kobiecie która w pojedynkę broni swojej własności, wykazując się gigantyczną odwagą i heroizmem to tutaj problem regulaminu czy o co się rozchodzi?
10
@FC1899Barca To tylko moje przypuszczenia bo nie wiem co sie działo z poprzednimi podobnymi postami, ale może po prostu kasują bo uznają, że to nie jest miejsce na wrzucanie filmików gdzie katują bezbronną kobietę.
Komentarz usunięty
2
@Striker Przecież tutaj utrzymują się filmiki jak ktoś komuś skacze na głowę lub przejeźdza autem po kimś i dzieciarnia się cieszy pisząc " GTA " itp...
2
@FC1899Barca To może zaczniemy od razu wklejać filmiki z wojen, egzekucji i wypadków?? Cześć użytkowników tej strony to dzieci. Ogarnijcie się trochę
3
@FC1899Barca
Dlaczego nie zapytasz moderatora tylko wylewasz swoje pretensje na forum. To złamanie regulaminu, które może się skończyć ławką rezerwowych. Po co? Napisz do @wpwelement i Ci wszystko grzecznie wyjaśni. Sugerowanie moderatorom czy ogólnie redakcji że mają problem z przemocą czarnoskórych jest chamstwem (wskazuje że ten rodzaj przemocy jest conajmniej przez nich tolerowany czy tuszowany) z którego doskonale zdajesz sobie sprawę.