La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

1

Dzisiaj dokładnie mija rok od finału Ligi Mistrzów, który wygrał Liverpool z Tottenhamem 2:0.
Sam finał był chyba jednym z gorszych, ale Live zasłużyło sobie w 100%po tej niesamowitej remontadzie przeciwko naszym kopaczom.
Kompromitacja za kompromitacja kolejny rok z rzędu w wykonaniu Barcy :(

0

@michaleu
Ten dwumecz z LFC był dziwny. Tak, Barcelona na przestrzeni całego sezonu wyglądała gorzej od LFC, szczególnie pod koniec sezonu, zapłaciła za swój zbytni minimalizm, ale ten dwumecz miał duży paradoks: Barcelona na Camp Nou zagrała gorzej niż na Anfield.

0

@michaleu A mógłbyć mecz o potrójną koronę Barca - Ajax :(

konto usunięte

1

@michaleu Koncertowo to spidolili,Barca miała autostradę do LM,dużo drużyn się wysypało,a Liverpool to była jedyna ciężka przeszkoda na drodze.Kiedyś się odpadało z Chelsea i Interem,ale wtedy to była drużyna.Teraz w takich meczach kupę im z gaci czuć na kilometr,a zamiast przygotowania do meczu są modlitwy do świętego Messiego z Rosario,aby zbawił nas od blamażu i puchar LM dał nam dzisiaj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?