La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

1

SPORT Barcelona chce zamknąć transfer Pjanicia w tym tygodniu xD :D

konto usunięte

0

@Grubson06 XD .

0

@Grubson06 de jong zawiódł to szukają wzmocnien

konto usunięte

4

@Grubson06 za 2 lata "hurtem" odejdą z Barcelony za darmo: Messi, Suarez, Busquets, Pique, Alba. Do tego czasu nie będzie już w drużynie Vidala, Rakitica, Coutinho, Dembele, Umititiego, za których milionów monet nie dostaniemy, żeby realnie wzmocnić skład.

Zapowiada się "świetlana" przyszłość z perspektywicznym za dwa lata 32-letnim Pjanicem (o ile przyjdzie), nie ma co... ;-)

0

@Grubson06 Może by tak Davidsa z emerytury ściganąć? A sprzedać, dajmy na to, de Jonga.

1

@T_TG Suarez to pewnie już za rok odejdzie. Kontrakt wygasa mu w 2021 i patrząc niestety na to, że zdrowie już nie to i wiek go nie oszczędza nie sądzę, że zostanie, Busiemu kończy się kontrakt za 3 lata, Albie za 4, Leo za rok ale być może przedłuży, Pique za to pewnie odejdzie za 2 lata bo do 2022 ma kontrakt.

0

@Witekk10 Andresa z Japonii i Xaviego z Kataru lepiej.

konto usunięte

2

@Coutinho007 myślę, że jak to pierdyknie, to na raz. Skutki "przekonsumowania" w zasadzie w całości dorobku ostatnich 15 lat, zaczniemy mocno odczuwać już od sezonu 2021/22.

Uważam, że mało co Bartomeu obchodzi, co stanie się z Barceloną po 2021 roku. On zawsze powie... były mistrzostwa, były puchary krajowe, była LM, były rekordowe dochody klubu i rekordowe kontrakty, więc czego ludzie chcą od niego.

1

@T_TG Odejdzie Leo i Luis to cały atak siądzie u nas gorzej niż atak w Realu po odejściu Grzmota, do tego Real ma chociaż jeszcze jakąś tam drugą linię i lepszą defensywę A my? No cóż średnio, chyba, że De Jong odpali, Arthur odpali i kupią jakiegoś solidnego ŚO i PO.

1

@Coutinho007 A wiesz co? Bardzo możliwe, że zrobili by oni lepsze liczby od duetu Arthur-Frenkie. :D

1

@Witekk10 Powiem więcej. Możliwe, że dali by więcej niż cała nasza druga linia razem wzięta :D

konto usunięte

2

@Coutinho007 oczywiście to tylko gdybanie, ale porównując teoretycznie szkielet nieodległej drużyny Realu z młodym jeszcze Varanem, oraz takimi zawodnikami jak: Hakimi, Valverde, Odegaard, Vinicjus, Rodrygo, przypuszczam, że za niedługo z Mbappe i Haalandem, a także pogrającym jeszcze kilka lat m. in. Casemiro, to.....

nasz szkielet z Lengletem, De Jongiem, Arthurem (być może), Fatim, Aleną (być może), Piugiem (być może) i raczej kupionym Martinezem - nie wygląda zbyt konkurencyjnie, jeśli nie kupimy wysokiej klasy bocznych obrońców i min. jednego klasowego bocznego atakującego.

Nie zapominajmy, że bardzo ciekawą drużynę buduje Bayern (za 2-3 lata mogą być strasznie mocni, jeśli trafią z następcą Lewego). Dodatkowo Liverpool ma pakę na lata i pieniądze, które powinny dać klubowi dużą stabilność. Póki Atletico ma Simeone, zawsze będzie bardzo groźne. Jest jeszcze Juve, City, odradzający się Inter...

My naprawdę musimy w dwóch najbliższych letnich "okienkach" sprowadzić klasowych piłkarzy, bo nie mamy narybku, tylko pytanie - za co kupić takiego Sancho czy Gnabriego i czym ich do takiego transferu przekonać.

1

@Coutinho007 Dzisiaj obejrzałem kilkanaście minut finału Euro 2012. Ależ to byli zawodnicy! Zatęskniłem trochę...

1

@T_TG Jest jeszcze Pedri i Trincão a i Matheus Fernandes, Oriol, Emerson, Miranda, Araujo, Collado. Póki co same zagadki...

konto usunięte

2

@Coutinho007 ten sezon mentalnie i jeśli chodzi o doświadczenie zdobyte na boisku i w szatni, jest o niebo więcej wart dla takiego Vinicjusa (mimo, że gra lekko karykaturalnie), niż gdybyśmy połączyli łącznie doświadczenie wszystkich tych młodych zawodników, których wymieniłeś.

1

@T_TG Davies też nie miał jako tako doświadczenia w Europie, przychodził też jako zagadka A odpalił na dobre i wszystkich zaskoczył a my Bayernowi zazdrościmy LO na lata, gdyby chociaż jeden z tych zawodników tak odpalił to był by czad.

konto usunięte

2

@Coutinho007 u nas masz przykład z Puigiem... Zagrał jeden naprawdę dobry mecz, to usiadł na ławce kosztem minut niezadowolonego Rakitica. Potem wchodził w 2 połowach raz na kilka spotkań. Takich przykładów jest u nas wiele... Bez gry, bez rytmu meczowego, niestety nikogo nie wykreujemy. Kilka spotkań z rzędu zagrał np. Firpo, ale do "wejścia do drużyny" niczym Alves - deczko mu brakuje, hehe. Przecież nie będziemy dzika uczyć jeść szyszek, mówiąc obrazowo o Firpo :-D

1

@T_TG Są tutaj tacy co wierzą, że odpali i należy dać mu szansę. Żeby się nie okazało, że jednak nie odpali albo tak samo odpali jak Gomes np... Ja tam w Juniora nie wierzę jakoś ale zobaczymy, nie wierzyłem tak samo w Gomesa, Paco po 1 sezonie u nas czy Denisa no i się sprawdziło. Jedynie z kim się pomyliłem to z Turanem, Dembele i Coutinho bo akurat w nich wierzyłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?