La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1506 Culés

konto usunięte

8

Džeko trochę niedoceniany moim zdaniem...

Dla Wolfsburga: 85 goli i 35 asyst w 142 meczach,
Dla Manchesteru City: 72 gole i 39 asyst w 189 meczach,
Dla Romy: 102 gole i 45 asyst w 211 meczach,
Dla reprezentacji: 58 goli i 21 asyst w 107 meczach,

Trzy z pięciu najmocniejszych lig (niemiecka, angielska, włoska) zwiedzone i wszędzie sobie poradził, pozostawiając po sobie naprawdę fajne statystyki. Pan piłkarz, ale jednak nie mówi się o nim adekwatnie do jego statystyk i tego, co osiągnął.

2

@Hiacynk Napastnik nie jakiś efektowny ale efektywny.Noge dołozy,z bani walnie.Taki klasyczny.

1

@Hiacynk Ale ty już wiesz co napiszę :D

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

2

@Encore @Coutinho007 Zostawiam:


2

@Hiacynk Trochę niedoceniany.Bardzo mało się o nim mówi.

1

@Hiacynk Ehh ;)


1

@Hiacynk Co do Džeko dla mnie on był "tylko" solidnym napadziorem, co prawda jest trochę niedoceniany ale to nie jest i nie był poziom najlepszych "9" jak Suarez, Lewy, Kane czy Aguero.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?